Оберіть необхідний варінт:

Замовити зараз

Дніпропетровськая область

Гвардійське

Штучна ялинка дуже гарно виглядає на центральній вулиці міста. Антивандальні щити захищають її основу, а іграшки і маківка в формі зірки добавляють святкового настрою.


Дніпропетровськ

Перша ялинка виробництва ТМ «ЯЛИНКА» була виготовлена у 2008 році і прикрашала м. Дніпропетровськ.   Висока  пишна ялинка 15-ти м., стовбурової конструкції, хвоя-жилка. Саме з цієї ялинки розпочалася історія виробництва висотних штучних ялинок на теренах України. Штучна Різдв’яна ялинка вже протягом трьох років прикрашає центральний майдан м. Дніпропетровськ та дарує радість Новорічних свят городянам та гостям міста.

Ялинка прикрашена у мінімалістичному стилі, що є модною тенденцією нашого часу. Ялинкові шкіряні іграшки жовтого та блакитного кольорів, що підкреслюють  національний колорит, та антивандальні огорожі (на даний час фон новорічних щитів змінений, можлива реклама) також від ТМ «ЯЛИНКА».

У 2008 році послуги по встановленню ялинки за допомогою спеціалістів надавала наша компанія, проте наступні роки монтаж і демонтаж здійснювався місцевими службами, згідно наших інструкцій.  Слідуючи вказівкам, встановлення ялинки є досить легким і не створює проблем. Необхідно лише дотримуватися послідовності та порядку при складанні гілок.

Ялинка виробництва ТМ «ЯЛИНКА», що була виготовлена у 2009 році та прикрашала головний двір при вході у храм в честь ікони Божої Матері «Іверської» у м. Дніпропетровськ.   Зелена,  пишна ялинка 12 м., стовбурової конструкції, хвоя-жилка  стала чудовою прикрасою ландшафтного дизайну у період зимових свят.

Штучна, вічнозелена Різдв’яна ялинка вже протягом двох років радує прихожан та парафіян храму Божої Матері «Іверської» та служить не тільки прикрасою головного двору, але й своєрідним символом Різдва, процвітання та вічного життя, шанс на яке ми отримали саме на Різдво.

Ще одна ялинка  була виготовлена у 2009 році на замовлення ТРЦ «ДАФФІ» у м. Дніпропетровськ.Зелена, пишна ялинка 8 м., стовбурової конструкції, хвоя-жилка  стала головною прикрасою ландшафтного дизайну у період зимових свят для околиць ТРЦ «ДАФФІ».

Штучна  ялинка вже протягом чотирьох років прикрашає ТРЦ «ДАФФІ» та приваблює клієнтів.

Пишна ялинка чітких форм, не потребувала особливого декору, тому оригінальна стрічка, святкового червоного кольору з привітанням до Нового Року та Різдва стала головною прикрасою ялинки . Блакитна світлодіодна маківка «Сніжинка» та гірлянди від ТМ «ЯЛИНКА»надають яскравості та святковості ялинці у темну пору доби.


Парк ім. Т. Г. Шевченка

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VK