З наближенням Різдвяних свят виникає питання: чим і  як прикрасити ялинку? Відповідь – декоративне освітлення

Декоративне освітлення

Ялинкові новорічні світлодіодні гірлянди – це доступне, безпечне та ефективне рішення для Вашої ялинки. В даний час важко уявити вуличну новорічну ялинку без відблисків яскравих світлодіодних гірлянд, які є не менш важливим символом Нового Року, ніж сама ялинка. З розвитком новітніх технологій, виробництво світлодіодних гірлянд також вдосконалювалось. Це вже не ті лампочки, які прикрашали ялинку в вашому дитинстві. Тепер існує надзвичайно широкий асортимент світлових гірлянд на будь який смак. Висока якість і технічні характеристики нинішніх світлодіодних гірлянд набагато переважають гірлянди минулого століття. Найголовнішою відмінністю є те, що у сучасних гірляндах більше не використовують звичайні лампочки розжарювання, а також завдяки яскравому випромінюванню світлодіодів, кольори гірлянд сяють набагато яскравіше і гарніше.

Крім декоративних функцій, розглянемо ще й інші переваги світлодіодних ялинкових гірлянд:

  • Низьке енергоспоживання – а це в 10 разів економніше, ніж у звичайних гірлянд з лампочками.
  • Безпечна напруга живлення 24В, що гарантує захист від загоряння.
  • Довгий ресурс роботи – 100 000 годин, а це більше 10 років.
  • Не нагріваються, тому не завдається шкоди дереву.
  • Світлодіоди мають більш насичені і глибокі кольори випромінювання.
  • Використовуються як на вулиці, так і в приміщеннях (вологозахисні, діапазон робочих температур від –45° С до +45° С).

Айсикл

Якщо Ви любите, щоб ваша будівля вирізнялась з поміж тисяч інших, прикрасьте її світлодіодною гірляндою Айсикл. Мерехтіння вогнів, переливання кольорів та нестандартна форма – забезпечить привернення уваги будь-кого з перехожих.
Розміром 3,0м*0,5м (з можливістю з’єднання), загальною кількістю Flash діодів – 114шт., де кожен 5 діод моргає та кольорами на вибір (холодний білий, теплий білий, синій, червоний). Також є можливість вибору кольору кабелю: чорний, білий або зелений.

RGB куляце ялинкова прикраса з білого поліметилметакрилату, яка “переливається” у більш, ніж 2000 кольорів, у залежності від програми, а також її добре видно як в нічну, так і в денну пору. RGB куля отримала свою назву завдяки тому, що в самій кулі влаштований діод, який змінює кольори. Така іграшка відмінно підходить для прикрас новорічних ялинок, а можна обійтись навіть без прикрас і Ваша ялинка буде світитись неймовірно яскраво. У нас Ви можете придбати RGB кулі за доступними цінами.

Белт Лайт
Коли засвічується гірлянда Белт Лайт, ти ніби знаходишся під промінчиками зірок, ніби лише для тебе сяє дивне світло, пробуджує нові відчуття та емоції.
Дана гірлянда призначена для вуличного використання та виготовлена з плоского кабелю, де на одному метрі розміщено 4 патрони з світлодіодними лампочками.

Метеоритний дощ – створює ефект падаючого метеорита, складається з пластикової трубки (по формі нагадує бурульку) та двосторонніх світлодіодів які вмикаються почергово. Даний тип світлодіодних гірлянд дуже популярний і використовується для святкового новорічного оформлення вуличних ялинок, ресторанів, кафе, барів, власних домів. А якщо повісити декілька таких бурульок на дерево, то ефект буде неповторним, дивиться дуже красиво. Шановні покупці компанія Ялинка України на ринку вже більше 8 років, тому ви можете бути впевнені в якості та надійності нашої продукції. Було  реалізовано велику кількість проектів, які успішно працюють. У нас відмінна якість і хороша ціна всієї продукції. Ви можете знайти схожі гірлянди дешевші по ціні, але перш ніж купляти таку світлодіодну продукцію, подумайте. Адже зекономивши зараз Ви втратите потім, коли прийдеться міняти світлодіодні гірлянди або вони не засвітяться при вмиканні в най відповідальніший момент.

Світлодіодна куля – створена на основі металічного каркасу обтягнутого світодіодними гірляндами. І так як ми найчастіше з нетерпінням чекаємо новорічних свят, накращою прикрасою вулиць, будинків, ялинок, кафе, ресторанів будуть світлодіодні гірлянди. Ці іграшки навіюють передчуття чудес і відчуття новорічної казки, відоме нам ще з дитинства. Для того, щоб новорічні свята принесли багато незабутніх і приємних моментів радимо вже сьогодні розпочати підготовку і придбати світлодіодні кулі за помірною ціною в компанії «Ялинка України».