Ми пропонуємо новорічні інтер’єрні ялинки – один з різновидів штучних ялинок, висота яких від 3 до 10м. Особливостями даних ялинок є полегшений та вдосконалений каркас. Він дозволяє безпечно використовувати ялинки в закритих приміщеннях (розважальних центрах, школах, супермаркетах, адміністративних спорудах та в інших людних місцях).

Штучні ялинки вигідніше встановлювати ніж живі. Інтер’єрні ялинки, які ми пропонуємо відрізняються високою якістю і довговічністю. Цю ялинку Ви купуєте один раз і на багато років, що дуже зручно та економно (вона повністю окупиться в ціні). Виглядають красивіше ніж живі, вони пишніші, мають акуратні форми та головне їхні голки не осипаються, що дає можливість зекономити час та уникнути прибирання приміщення.

Переваги наших штучних ялинок:

Вдосконалений каркас – міцна основа і технічно продумана конструкція, завдяки чому ялинки дуже стійкі. Звідси – відсутність впливів вітрових і снігових навантажень.

Ялинки виготовлені з високоякісних матеріалів ПВХ (плівка, жилка) які не горять, морозостійкі, не змінюють свого кольору стоячи на вулиці під прямими променями сонця. Штучну ялинку зручно прикрашати, тому що її хвоя м’яка, не колеться і гілки в неї рівномірно розміщені по всій довжині.

Доставка товару на склад транспортної компанії м.Тернопіль включена у вартість.

Монтажні та демонтажні роботи – не входять у вартість.

Щоб неординарно прикрасити Вашу залу, оберіть ялинку з хвоєю білого кольору. Вона виглядатиме як в снігу, що додасть ще більше неповторності та звертатиме увагу всіх прохожих. Приватне підприємство “Ялинка України” допоможе без проблем обрати правильну висоту та доставити в призначене місце (ТЦ, будинок культури, магазин і т.д.) без лишніх витрат. Висота такого виробу коливається від 3 до 22м. Ми з радістю допоможемо Вам у виборі та гарантуємо цікаві святкування новорічних свят.