Ціну знижено до 20% на всі литі ялинки

Лита хвоя найдорожчий і одночасно найреалістичніший і красивий спосіб виготовлення штучних гілок. Їх практично неможливо відрізнити від натуральних. Лита хвоя має таку назву через спосіб виробництва, кожна гілочка відливається з щільної гуми в індивідуальних формах, це дозволяє досягти точного копіювання справжньої ялинової гілки. Голки виходять об’ємної форми, товстіші на початку і загострені до кінчиків (але, на відміну від справжніх, вони не колються і подряпатися ними неможливо). На дотик такий матеріал нагадує пружну гуму, вона відразу ж відновлює форму після зминання. Оскільки форми для відливання цих гілок бувають дуже різні, то і варіантів хвої виходить безліч, готова ялинка може нагадувати пухнасту декоративну ялинку або ж навпаки — лісову дикорослу з тонкими гілочками, а самі голки можуть бути прямими, вигнутими або розташованими під будь-яким кутом до основи гілки. Основи гілок фарбують в коричневий колір для повної натуральності.

Існує кілька типів литих ялинок:

100% литі. Неймовірно реалістичні ялинки, кожна гілочка яких відлита в формах.

Лита + жилка або плівка. Найпоширеніший тип литих ялинок. В цьому випадку гілки з гуми завжди розташовуються ближче до країв крони, а внутрішній при стовбуровий простір ялинки заповнюється пухнастими гілками з ПВХ — це знижує вартість ялинки, а її зовнішній вигляд при цьому залишається відмінним. Залежно від конкретної моделі процентне співвідношення лиття і ПВХ може відрізнятися. Будь-яку ялинку зазвичай прикрашають іграшками — велика кількість прикрас практично приховує ПВХ-гілки, залишаючи литі гілочки стирчати по краях, таким чином прикрашена ялина виглядає як повністю лита.

Кольори хвої

Будь-який з типів хвої може бути виконаний в різних кольорах або відтінках. Найчастіше використовується класичний зелений колір, при цьому ялинки можуть бути як темними, так і світлими, насиченими або менш яскравими. Тим, кому набридли звичайні зелені деревця, обов’язково сподобається благородна блакитна хвоя, цей колір виглядає стримано і елегантно.

Довжина хвої

Важливий фактор, що впливає на зовнішній вигляд ялинки в цілому. Ялинки з довшими голками нагадують декоративні «породисті». Їх спеціально роблять з широкою кроною і пишним силуетом. Водночас ялинки з короткими голочками частіше бувають з більш «рваним» по краях силуетом і з дуже великою кількістю гілок — таким чином досягається імітація саме лісової дикоростучої ялинки.