Маківка для ялинки

Світлодіодна маківка для ялинки – це головна доповнююча Новорічної штучної ялинки. Компанія Ялинка України пропонує яскраві та феєричні світлодіодні маківки на велику штучну ялинку, зроблені з світлодіодів та стійкого прозорого оргскла. Маківка – це завершальний та головний етап в оформленні вуличної ялинки. Вони бувають різних видів та розмірів: «Роза вітрів», «Сніжинка» та новинки 3D «Кристал» і 3D «Льодяний кристал». Маківки неймовірно красиві як вдень так і вночі, створюючи цим незабутнє свято для ваших гостей та жителів міста.

Роза вітрівсвітлодіодна маківка у вигляді восьмикутної зірки. Оформлені в золотому та срібному кольорі. Пропонуємо декілька різних розмірів, для бездоганного вигляду на ялинці.

Сніжинка – світлодіодна маківка виконана у формі шестикутної сніжинки. Відрізняються своїю оригінальністю від звичайних ялинкових сніжинок.

Кристал, Льодяний кристал – 3D маківка, виготовлена з прозорого оргскла. Випромінюється вночі більш ніж 2500 тисячами кольорів завдяки власному контролеру, за рахунок цього і створюється 3D ефект. Такий клас маківок має стійкий каркас, який можна використовувати на вулиці та ступінь захисту IP54.