Всі найнезвичніші та найкрасивіші ялинки світу описані в цій статті. Багато хто бажає здивувати гостей та жителів свого міста неймовірною красою головного атрибуту Різдвяних свят – ялинкою. Одні думають які б найкращі прикраси почепити, інші оформляють яскравим та неповторним освітленням, дивують висотою та формою зеленого дерева – роблять все для дивовижного видовища.


Новорічна красуня на воді.

Плавуча ялинка – саме так назвали встановлена у Ріо-де-Жанейро Різдвяну ялинку. Висота ялинки 85 метрів, вага 540 тонн – яку встановили на великих понтонах в кількості чотирьох штук та оформлена більш як 3 мільйонами світлодіодних лампочок.


Екзотична ялинка.

Одним з найбагатших міст світу є Абу-Дабі. В одному з готелів міста Emirates Palace Hotel було встановлено найдорожчу ялинку світу висотою 13 метрів. Її прикраси були виключно із золота або покриті золотом та дорогоцінними каменями. Ця неймовірно казкова ялинка по ціні становила 11,5млн. доларів. Приваблюючи тисячі клієнтів, Різдвяне дерево повинно окупити всі вкладені кошти в найближчі терміни.


Солодке Новорічне дерево

Всім відома компанія Ferrero Rocher створила неповторну та витончену Різдвяну ялинку з шоколаду, не жаліючи коштів та солодощів. Любителі солодкого були просто в захваті від побаченого видовища. Новорічна ялинка створена з величезних цукерок та встановлена була на Орчад-роуд поблизу торгового центру Енджі Енн Сіті в Сінгапурі.

Проте скуштувати дану ялинку не рекомендують, тому що основа куль – метал. Представники говорили, що таке дерево не  може бути лише красивим, потрібно щоб воно було ще й практичним. Якщо б це був справжній шоколад, є ризик що він може розтанути. Ця креативна ялинка вночі неодмінно засвічується тисячами світлодіодних вогнів та радує погляди всіх перехожих.

 


Ювелірна новорічна ялинка.

Японські ювеліри створили найдорожчу ялинку з справжнього золота. Потративши на неї 24 кілограми дорогоцінного металу. Розміри ялинки не були великими, проте це не завадило встановити Новорічний рекорд. Нитки гірлянд були виконані з перлин та діамантів, також ялинку прикрашали понад 240 дорогоцінних каменів. Сума коштів яку потрачено на золоту ялинку становила 150 млн. ієн (що приблизно 1млн. фунтів стерлінгів).

Авторами та власниками проекту є ювелірний дім Ginza Tanaka. Які прославились виготовленням звичайних речей з золота, наприклад капелюшків, купальників, парасольок і т. ін. Окрім цього невеликими теражами вони виготовляють навіть календарі з золота. Ціною 250 тис. доларів та вагою по 6кг.

 


Неонова ялинки.

Сучасні люди створюють все креативніші та цікавіші речі. І так в Токіо зробили ялинку на стіні готелю «Grand Prince Hotel Akasaka» з неонових вогнів. Це неймовірне видовище зможуть побачити багато людей, навіть не знаходячись біля самого будинку. Навпаки, чим далі від новорічного дерева тим чіткіше його зображення. Ця задумка дуже захопила жителів міста і вони допомагають авторам поширювати інформацію про таке новорічне чудо.

 


Ялинка Swarovski.

Швейцарія славиться своїм шоколадом та годинниками. Нещодавно додався ще один пункт до цього списку – Різдвяні ялинки з каменів Swarovski. Розміщена вона в місті Цюріх, на найбільшому європейському ялинковому ринку. Цю неймовірну красуню встановлюють щороку з 1998р. та прикрашають 7 тисячами огранених кристалів. Це неймовірне видовище Ви зможете побачити відвідавши древнє місто особисто.

 


Ялинка з світлодіодних куль.

У місті Дублін, що знаходить в Італії встановили нетрадиційну ялинку з світлодіодних куль, які переливаються тисячами лампочок. Кріпляться ці кулі до конусного металічного каркасу та створюють незабутній та неповторний ефект. Вогні ялинки загорілись при урочистому відкритті при керуванні мером міста.