В минулому році компанія “Ялинка України” розпочала унікальне і єдине не тільки в Україні, але й у всій Європі виробництво 3D ілюмінації.

3D освітлення Українського виробництва ПП «Ялинка України» – естетичне оформлення вуличних ялинок та фасадів будівель. Новинка в світі ялинкового оздоблення. Ступінь захисту IP67, колір кабелю на вибір: чорний, білий або зелений. Також довжина гірлянди можлива будь-якого розміру – до 1000 пікселів, які розміщуються на відстані від 12 до 20 см (залежить від висоти ялинки). В подальшому ялинкове оздоблення можна використовувати як екран, на ньому відображати рекламу, зображення тощо.

Освітлення 3D з ступенем захисту IP65 – найновіша технологія вуличного оздоблення ялинок та фасадів. Це сучасний вид вуличного освітлення, що дає можливість управляти кольором кожного світлового елементу (пікселю) програмно. Дана технологія дозволяє в цілому утворювати статичні та динамічні сюжети на ялинці чи фасаді будинку. Будь-яка анімація гірлянди програмується та переноситься на контролер, який в подальшому автономно керує зміною кольорів. Технологія управління нашою гірляндою, на відмінну від аналогів інших виробників, може мати будь-яку необхідну довжину і не обмежується лише 10-ма метрами. Це дає змогу застосовувати її на прикрашенні ялинок різного розміру, або різноманітних видів фасадів.

 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *