Про нас

Компанія «Ялинка України» спеціалізується основним чином на виробництві штучних вуличних ялинок, стовбурової та каркасної конструкції. Висота дерева може досягати від 3 до 120м. Підприємство є першим і єдиним в Україні, що застосовую для виготовлення штучних ялинок новітні світові технології. А це, в поєднанні з високотехнологічним обладнанням і майстерністю наших співпрацівників дозволяє створювати якісну продукцію, яка задовольнить найвибагливішого покупця.

Підприємство є першим і єдиним в Україні, що застосовую для виготовлення штучних ялинок новітні світові технології. А це, в поєднанні з високотехнологічним обладнанням і майстерністю наших співпрацівників дозволяє створювати якісну продукцію, яка задовольнить найвибагливішого покупця.

Різдвяні ялинки виготовлені в компанії «Ялинка України» стовбурової конструкції максимально наближені до живого дерева. Штучна хвоя робить вигляд ялинки пишнішим, рівномірно розміщені гілки утворюються ідеальну та правильну форму. Ялинка каркасної конструкції – у вигляді конусу, відмінно доповнить та прикрасить центральну площу вашого міста.

”Ялинка України” є досить молодою компанією, проте, за цей невеликий проміжок часу, ми зуміли впевнено утвердитися на українському ринку.

Наша перша штучна ялинка висотою 15м. стовбурової конструкції була змонтована в Дніпропетровську на головній площі Ленінського району міста в жовтні 2008р.

На сьогоднішній день більшість торгових центрів, будинків і міст України на своїх площах святкують Новий Рік з нашими ялинками. Загалом, за 3 роки нашої роботи ми виготовили і продали близько 250 штучних ялинок різної висоти.

  1. Проект наших штучних ялинок, створений так щоб від поривів вітру вони не падали (розраховані на 4-5 вітрові зони), опади дощу та снігу не впливали на колір гілок (високоякісна плівка від Італійського виробника), штучна хвоя не горить а тільки плавиться, що дозволяє залишатись в безпеці.
  2. Конструкція виготовляється виключно з металічних основ.
  3. Ми не використовуємо пластикові елементи, які могли б стати причиною руйнування конструкції, втративши міцність через дію низьких температур.
  4. Гілки штучної ялинки виготовляються зі сталевого дроту ГОСТ 3282-74 і полівінілхлоридної плівки загального призначення.
  5. У своєму виробництві ми використовуємо вітчизняну сировину та обладнання, це дозволяє мінімізувати витрати і випускати якісний продукт за доступною ціною.
  6. При необхідності, наші штучні ялинки укомплектовуються іграшками, маківкою, світлодіодними гірляндами, антивандальними естетичними огорожами.

Компанія «Ялинка України» також надає послуги з оформлення новорічних ялинок, їх монтажу та демонтажу. Якщо Ви з іншого міста України і у Вас є свої монтажники і спецтехніка, фахівець нашої компанії може виїхати на місце монтажу для здійснення технічного контролю за процесом встановлення ялинки.

Наші партнери-логісти із задоволенням доставлять Вашу святкову покупку в будь-яке місто України на протязі 10 днів після оплати. Для нас головне, щоб всі наші клієнти залишилися задоволені своїм вибором!