Огорожа для ялинки

Огорожа для ялинки. Після установки та святкового оформлення ялинки важливо подумати про безпеку самих прикрас ялинки – це іграшки, гірлянди, мішура і т.ін. Адже на Новий Рік кожен бажає як най ближче підійти до головної красуні – сфотографуватись, повеселитись. Та іноді трапляється так, що від ялинки відпочиваючі йдуть не з порожніми руками. Дотягуються до гілок чи іграшок і залишають собі на пам’ять сувеніри про головну ялинку.

Щоб забезпечити захист вуличної ялинки і самих людей навколо неї, ми пропонуємо просте, гарне і практичне рішення – декоративні огорожі. Вони допоможуть обмежать доступ до новорічної ялинки та прикриють її нижню частину, де заховані прилади для освітлення і пригрузу ялинки.

Щити виготовляються із металевого каркасу та пластику (ПВХ) на який клеїться плівка з орнаментом, де зображені різні малюнки – повнокольоровий друк, дизайн яких Ви самі можете придумати, або вибрати вже існуючий варіант, так само на щитах можна розмістити привітання для жителів міста або співробітників.

Переваги декоративних огорож в легкості установки самих щитів, і можливості зробити все власними силами, без допомоги фахівців. Також для клієнтів, які хочуть зробити ялинку і все навколо яскравішим, ми пропонуємо новинку сезону – світлодіодну огорожу, де контури малюнка підсвічуються за допомогою світлодіодних гірлянд. Отже захисна огорожа буде не тільки захищати, але й яскраво прикрашати штучне новорічне дерево.

огорожа 6
огорожа 5
огорожа 5
огорожа 4
огорожа 3
огорожа 2
огорожа 1