Новорічне освітлення – це невід’ємна частина оформлення Різдвяних свят. Вже стало традицією прикрашати по-новорічному будівлі, парки, школи та багато іншого. Стрімко зростаючий прогрес науково-технічого розвитку дозволяє зробити життя людей комфортнішим та прекраснішим. Світлодіодне нічне освітлення – це мистецтво, що створює зовнішній вигляд будь-якого об’єкта в темну пору доби унікальним та долучає до святкування Різдвяних свят всіх небайдужих людей.

Гірлянди. В першу чергу, щоб ялинка виглядала бездоганно, ми стараємось прикрасити її найкращими новорічними гірляндами. Це можуть бути професійні електричні гірлянди вуличного використання різної довжини, кольорів та видів.

Маківки. Новий рік складно уявити без ялинки. Ялинку ж, в свою чергу, важко уявити на свята без прикрас, а також без маківки, яка вінчає вершину новорічного дерева. Сьогодні вони представлені таким багатим асортиментом, що кожен зможе знайти прикраси для ялинки собі до смаку.

Світлодіодні мотивице яскраві світлові вироби, на основі металічного каркасу, які підходять для прикрас ялинок, будинків та прилеглих територій. Каркас виробів виконаний з пофарбованого металу, до якого кріпиться світлодіодна гірлянда.

Світлодіодні іграшки вигідно вирізняються від звичайних ялинкових прикрас тим, що одночасно виконують функцію ялинкових іграшок та декоративного освітлення новорічної ялинки. Вони можуть бути різних кольорів та найкращим вибором для Вашої ялинки.

Світлодіодні фігури. Ніщо не створює таке хвилююче відчуття свята, як сяючі в темряві новорічні світлові фігури. Виготовлені на основі металічного каркасу, обтягнуті ПВХ-плівкою (коричневого кольору) та світлодіодними гірляндами. Світлодіодні фігури від компанії «Ялинка України» доповнять вуличну ялинку і перетворять час новорічних свят у справжню незабутню казку.