1. Штучну ялинку можна придбати один раз і на багато років. Це забезпечує Ваш час та кошти, зменшує передсвяткові клопоти і додає багато вільного часу на відпочинок.
  2. Вуличні ялинки дуже прості в установці. Для монтажу таких ялинок потрібно від 1 до 5 робочих днів.
  3. Ви можете обрати Новорічну ялинку від 4 до 120м, яка б ідеально підходила для заздалегідь запланованого місця (площі). Висота та необхідні технічні характеристики чітко зазначаються.
  4. Підставка – це основа ялинки. Компанія «Ялинка України» розробила стійкі «хрестовини» таким чином, щоб їх не потрібно було закопувати, кріпити тросами, ставити на розтяжку і т.п. Завдяки чому підставка являється непомітною, а ландшафт в такому ж вигляді, як і до монтажу – тобто не змінюється.
  5. Новорічні ялинки від «Ялинка України» створена на міцній основі і технічно продуманій конструкції. Відповідно до цього, каркас ялинки настільки стійкий що може витримати пориви вітру в 4-5 вітровій зоні, сніг, іній або ж дощ – не завадять відсвяткувати Різдвяні свята вдало. Це підтверджується технічною документацією вітрових і снігових загрузок.
  6. Головним показником наших вуличних штучних ялинок є те, що вони не горять а плавляться, хвоя являється морозостійкою та під впливом сонячного проміння її колір не міняється. Тому що, виготовлені з високоякісного матеріалу закордонного виробника – ПВХ плівка та ПВХ жилка.
  7. Придбана Вами штучна ялинка легка у декоруванні, хвоя м’яка і не колеться. Гілки виготовлені з міцного каркасу-дрота, тому під вагою іграшок і гірлянд провисати не будуть, залишаючи початкову форму.

У 2010 р. з метою вивчення впливу зовнішнього середовища на виріб, на території підприємства було змонтовано 4 ялинки різної конструкції (стовбурові й каркасні), різного типу гілок (жилка і плівка), різних виробників сировини для штучної хвої.

Конструкція конусного каркасу зарекомендувала себе як найбільш надійний варіант для вуличних ялинок.

Зазначені ялинки простояли без демонтажу більше 24 місяців, що відповідає 8-10 сезонам. Як показали зазначені випробування, всі ялинки витримали вітрові і снігові навантаження (з розташованих поряд приміщень від вітру було зірвано більше 80 кв.м. даху).

В результаті вивчення впливу сонця і низьких температур на хвою підприємство відмовилося від співпраці з низкою виробників жилки і плівки ПВХ, зупинивши свій вибір на італійських виробниках, фірмах “MOPS” і ” PLASTIKFIBRE”.