elka_za_den

У 2011р. широко стало відомим с.Нове село Тернопільської області, яке знаходиться на відстані 50 кілометрів від обласного центру, тим що в ньому розташоване виробництво штучних вуличних ялинок. Приватне Підприємство «Ялинка України» встановило головну ялинку країни в столиці – Києві. Новорічне дерево виготовлене та встановлене найкращими спеціалістами компанії. Також фірма виготовляє ялинкові прикраси, гірлянди, антивандальні огорожі, використовуючи тільки високі та сучасні матеріали та високотехнологічне обладнання.

Єдині виробники у Україні Висотних Вуличних ялинок, досвіду у нас уже понад 9 років. У нас працюють найкращі та висококваліфіковані спеціалісти з  великим досвідом роботи. Встановлення штучної ялинки у Вашому місті збереже життя живим ялинкам та подарує неповторне свято мільйонам українських жителів.

Отже, головна ялинка країни в 2011р. становила 11т  – це металева конструкція і хвоя, а ще 30т зайняли конструкції для пригрузу (кріплення) ялинки. Окрім цього на Різдвяну ялинку встановили понад 11тис. хвойних гілок, гірлянди загальною довжиною 17-18км, маківка, а також пластикові та світлодіодні іграшки у вигляді ромба. Новорічне дерево з покращеним каркасом, виготовленим спеціально для вулиці, та розрахований на 4-5 вітрові зони. Перевірено та встановлено наші ялинки біля Азовського та Чорного морів, також в м.Баку, Азербайджан – де як відомо сильні пориви вітру.

У Новому селі можуть виростити ялинку від 4 до 30м за один день, в залежності від замовлення. Проте виробництво «Ялинка України» починає працювавти ще з вересня місяця, задля уникнення форс мажорних обставин, та для вчасної і якісної доставки штучних ялинок на місце призначення. Якби ж так само швидко росли і живі насадження.

На даний час наші ялинки розміщені в більш як 50 містах України та за кордоном: м.Дніпро, м.Кропивницький, м.Київ, м.Тернопіль, м.Житомир, м.Херсон, м.Івано-Франківськ, м.Баку (Азербайджан), м.Брест (Білорусь) і багато ін.

Створюючи наші шедеври, ми прикладаємо всю душу та серце до виготовлення таких ялинкових творінь. Щоб Ви змогли сповна насолодитись Різдвяними та Новорічними святами, щоб знову потрапили у дитинство, знову прожили ті неймовірні почуття знаходячись біля головної ялинки міста. Отже при виборі ялинки звертайтесь до компанії «Ялинка України» – ми завжди підберемо для Вас вигідний та якісний варіант Великих вуличних ялинок.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *