iskust_elka

Новорічні свята в першу чергу асоціюються з ялинкою. Але як же без запаху мандарин, голосних хлопавок, бенгальських вогнів. Без цих символів не обійдеться жодне Різдво.

Так що ж обрати, штучну ялинку чи живу? В сучасному світі більшість людей, фірм, компаній або міських рад обирають варіант штучної ялинки.

Штучна вулична ялинка – це:

  • Новорічна красуня, яка радує гостей свята та вигідно вкладає Ваші кошти
  • Також Ви зможете зекономити, придбавши штучну ялинку. Живі ялинки суттєво відрізняються в ціні від своїх аналогів. Найдешевші ялинки імпортовані з Китаю, друге місце посідають Таїланд та вітчизняні виробники, а найдорожчі ялинки вироблені в Німеччині та Італії.
  • Найкращий спосіб зберегти ліси нашої планети
  • Також великим плюсом в штучних ялинках є те, що гілки їхні не обсипаються, а це економить Ваш час і нерви, у них завжди зелений і свіжий вигляд, навіть якщо стоятиме до літа.

Штучні ялинки виготовляють з матеріалів найвищої якості та екологічно чистими. Безпечні для дітей та негорючі. Конструкція ялинки дуже проста у складанні і не викликатиме ніяких питань, що і куди вставляти. Маючи міцні гілки, вони не прогинаються від тяжкості іграшок. Відповідно такі ялинки просто розбирати та зберігати, помістивши в коробку або спеціальну сумку.


Створити новорічну красуню своїми руками.

Як це можливо? Удосконалити Різдвяну ялинку, так щоб від неї неможливо було відвести погляду можливо і потрібно. Ви ж не боїтесь експериментів? Тоді такий спосіб саме для Вас. У наступному сезоні, в тренді будуть золоті та червоні кольори, це зазначили провідні міжнародні дизайнери. Тому щоб Ваша ялинка була найкращою та модною, обирайте іграшки, намисто, гірлянди саме таких відтінків. Оригінальним акцентом у прикрасі Вашої ялинки зможуть слугувати фотографії сім’ї або домашніх тварин. Ще однією цікавою прикрасою на ялинці служитимуть шишки, або ж навіть засушені листки з дерева, також цукерки і льодяники.

Найкраще прикрашати ялинку в одному стилі або традиційно, або ж незвичайно та неймовірно, з усього що попадається Вам під руки і на що вистачить фантазії. Якщо у Вас ідеальний смак, можна і поєднати ці два стилі і результат буде неперевершеним. Успіхів у польоті Ваших фантазій!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *