kak_vubrat_iskust_elk

Сьогодні інтернет-магазини пропонуюсь дуже великий вибір Штучних вуличних ялинок, які максимально схожі на живі дерева. Враховуючи те, що штучну ялинку Ви обираєте не на один рік, а як мінімум на 6-7р., то просто необхідно при виборі звернути увагу на її колір та аромат (щоб не було токсичних запахів), вам ж використовувати ї багато років.

 

 


Якою повинна бути ялинка?

  1. Якщо Ви звикли вішати на ялинку велику кількість прикрас, гірлянд або мішури то не обов’язково, щоб ялинка була пишною, вона і так матиме шикарний вигляд.
  2. Ще потрібно звертати увагу на висоту та ширину ялинки, тому що від неї на пряму залежить вигляд Вашої кімнати або площі. Занадто мала ялинка буде мати недопрацьований вигляд, хоч як її і не декоруй. А ось правильно обрана висота хвойного дерева доповнить і неодмінно прикрасить Різдвяні свята.
  3. Як правило штучні ялинки китайського виробництва не задовольняють нас якістю. Такі ялинки можна визначити за специфічним запахом, який запросто зіпсує всю святкову атмосферу. Але й у вітчизняних виробників є свої недоліки, деякі з них використовують грубий дріт, який виступає поза хвою і має не оброблені кінці, до яких запросто можна порізати руку.
  4. Найкращим вибором для Вас будуть ялинки Компанії «Ялинка України», які зарекомендували себе якістю та стійкістю у всьому всіті. Виробництво в Україні, наші працівники найкраще подбають про своїх співвітчизників та подарують їм казкову феєрію свята. Хвоя-ялинка або Хвоя-сосна при перевозці та зберіганні ні в якому разі не помнеться, тому що виготовлена з високоякісного матеріалу італійської фірми. Токсичних запахів – не виділяє, хвоя з гілок не опадає та все ж відрізняється своєю витонченістю та красою від всіх інших. Всі гілки на закінченнях оброблені та спиляні, для уникнення можливих травм.

Якщо Вас детальніше зацікавить виробництво штучних вуличних ялинок, то ми з радістю про це розкажемо. Є декілька головних типів ялинок – це литі ялинки з жилки та ялинки з плівки. Гілки легко розпрямляються і складаються, в залежності від їх розміщення (на шарніри або гачки). В першу чергу, щоб забезпечити ялинці стійкість, важливо обрати правильну підставку. Якщо ж Ви любите багато прикрас на ялинці, то потрібно обирати дерево на металічній опорі, для забезпечення стійкості враховуючи, що пластик має обмежені рамки навантажень. Тому кожен з клієнтів бажає придбати якісну та привабливу ялинку.

Обираючи ялинку з м’якими або твердими голками, зверніть увагу на їхній стан, у жодному з випадків хвоя на гілках не може бути пом’ятою, після того як ви стиснете їх в руках. Щоб оцінити якість штучного дерева, достатньо зігнути кілька гілок. Якщо їх можна зігнути просто, без додаткової напруги, то Ви зробили правильний вибір та обрали якісну продукцію.

Оцінюють такі ялинки в залежності від складності виробництва. Хвоя ялинка коштуватиме трохи дешевше, тому що на неї використовується плівка (ПВХ) і затрачається менше матеріалу, на відміну від хвої-сосни – для якої використовується жилка (ПВХ) і додається по стовбурі коричнева плівка, для імітації живого дерева.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *