Отже, почнемо з недоліків:

 1. Головним недоліком штучної ялинки є те, що вона не пахне! І саме це зупиняє багатьох. Але цей недолік цілком можна виправити. По-перше, можна купити кілька живих ялинових гілок (краще соснових) і скласти з них оригінальну композицію зі свічками або спорудити вінок на двері. По-друге, можна використовувати арома-масла (саме масла – натуральні та дають відповідний аромат, але можливо їх замінити аромосвічками) з хвойними прожилками.
 2. Вони дорожчі аніж живі, проте вони використовують та зберігають протягом багатьох років.
 3. Купуючи штучну ялинку, Ви позбавляєте себе розмаїття. У тому сенсі, що кожен Новий рік протягом декількох років Вас чекає та ж ялинка, однієї форми, одного кольору, одного розміру. Але, щоб не повторюватись увімкніть свою фантазію і кожного разу по-різному її прикрашайте.
 4. Так, вона не справжня. Вона не пахне снігом і лісом. Вона не бачила живого Діда Мороза. Але повірте, в сутінках новорічного вечора, у світлі свічок на столі і мерехтінні гірлянди Ви не помітите різниці.

Плюсів у штучної ялинки безліч:

 1. Використовувати таку ялинку можна безліч разів та багато років поспіль.
 2. Ви позбавляєте себе головного болю в передноворічні дні – ялинка у Вас є і не потрібно затрачати зайвого часу.
 3. З штучною ялинкою легко справлятися, раз-два – і готово. За нею легко доглядати, її приємно прикрашати й роздягати, вона не колеться та не осипаєтсья.
 4. Штучна ялинка простоїть навіть півроку. Вона не пожовтіє, не осипиться через тиждень, не забруднить смолою дорогий килим.
 5. Купуючи штучну ялинку, Ви проявляєте своє дбайливе ставлення до природи та турботу про неї.
 6. Вона підійде алергікам, які на нещастя страждають від хвойних ароматів і пилку.
 7. Прекрасним є всі штучні ялинки. І вибираючи їх, Вам не потрібно буде думати про криві стовбури, нерівномірності гілок або неправильні форми.
 8. На сьогоднішній день різноманітність штучних ялинок дуже велика. Ви можете вибрати будь-яку, від 30-ти сантіметрової до 45 метрової. З шишками або без. Зелену або блакитну. З нальотом інею або покриту сніжними шапками, ніби щойно з лісу. Звичайну або з світло волокна яке переливається. Словом, реалізувати будь-яку найсміливішу Вашу мрію.

Висновок: якщо Ви затяті захисники живої природи, або якщо Ви дитя прогресу і любите все найсучасніше, якщо походи на ялинковий базар тільки вганяють у зневіру, а від спогаду про голки у Вас тремтіння – купуйте штучну ялинку.


І нарешті, ще один варіант – екзотичний.

takie_raznie_elki

У деяких людей вдома в діжці, як домашня рослина, живе звичайний кипарис. Він близько метра у висоту, акуратненький і гарненький. І в Новий рік з лишком заміняє ялинку. Прикрашають його кулями, гірляндами, мішурою – все, як належить. І виходить це просто чудово.

До речі, виростити в діжці можна не тільки кипарис, але і ялинку. А в офісі можна нарядити самий звичайний фікус. Вийде екзотично і незвично. На Вашу ялинку прийдуть дивитися всі сусіди.

Очевидний мінус такої ялинки тільки один – за рік Ви звикнете до своєї рослини. У вигляді новорічної ялинки воно, звичайно, додасть Вам настрій і змінить атмосферу в домі, але не так, як справжня ялинка, жива чи штучна.

А плюси в наступному:

 • Ялинка жива, але в той же час зрубана. Вона не загине, а тільки ще більше зросте до наступного Нового року.
 • Вона не сохне і не осипається, зберігаючи гідний вид рівно стільки, скільки Вам потрібно.
 • Не потрібно щорічно купувати ялинку, встановлювати її, підбирати їй місце.
 • У поза новорічні дні така ялинка – прикраса будинку.

Висновок: якщо Ви любителі екзотики, Ваш будинок схожий на сад, Ви любите живу природу і все натуральне, і нехтуєте всім синтетичним і штучним – цей варіант саме для Вас. Купуйте зараз невелику ялинку в горщику – до наступного Нового року у Вас буде пристойне деревце.

У будь-якому випадку, якою б не була твоя ялинка, головне, щоб вона приносила радість. І щоб Ваше новорічне свято було веселим, а новий рік – щасливим, вдалим і плідним.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *