Отже, почнемо з недоліків:
- Головним недоліком штучної ялинки є те, що вона не пахне! І саме це зупиняє багатьох. Але цей недолік цілком можна виправити. По-перше, можна купити кілька живих ялинових гілок (краще соснових) і скласти з них оригінальну композицію зі свічками або спорудити вінок на двері. По-друге, можна використовувати арома-масла (саме масла – натуральні та дають відповідний аромат, але можливо їх замінити аромосвічками) з хвойними прожилками.
- Вони дорожчі аніж живі, проте вони використовують та зберігають протягом багатьох років.
- Купуючи штучну ялинку, Ви позбавляєте себе розмаїття. У тому сенсі, що кожен Новий рік протягом декількох років Вас чекає та ж ялинка, однієї форми, одного кольору, одного розміру. Але, щоб не повторюватись увімкніть свою фантазію і кожного разу по-різному її прикрашайте.
- Так, вона не справжня. Вона не пахне снігом і лісом. Вона не бачила живого Діда Мороза. Але повірте, в сутінках новорічного вечора, у світлі свічок на столі і мерехтінні гірлянди Ви не помітите різниці.
Плюсів у штучної ялинки безліч:
- Використовувати таку ялинку можна безліч разів та багато років поспіль.
- Ви позбавляєте себе головного болю в передноворічні дні – ялинка у Вас є і не потрібно затрачати зайвого часу.
- З штучною ялинкою легко справлятися, раз-два – і готово. За нею легко доглядати, її приємно прикрашати й роздягати, вона не колеться та не осипаєтсья.
- Штучна ялинка простоїть навіть півроку. Вона не пожовтіє, не осипиться через тиждень, не забруднить смолою дорогий килим.
- Купуючи штучну ялинку, Ви проявляєте своє дбайливе ставлення до природи та турботу про неї.
- Вона підійде алергікам, які на нещастя страждають від хвойних ароматів і пилку.
- Прекрасним є всі штучні ялинки. І вибираючи їх, Вам не потрібно буде думати про криві стовбури, нерівномірності гілок або неправильні форми.
- На сьогоднішній день різноманітність штучних ялинок дуже велика. Ви можете вибрати будь-яку, від 30-ти сантіметрової до 45 метрової. З шишками або без. Зелену або блакитну. З нальотом інею або покриту сніжними шапками, ніби щойно з лісу. Звичайну або з світло волокна яке переливається. Словом, реалізувати будь-яку найсміливішу Вашу мрію.
Висновок: якщо Ви затяті захисники живої природи, або якщо Ви дитя прогресу і любите все найсучасніше, якщо походи на ялинковий базар тільки вганяють у зневіру, а від спогаду про голки у Вас тремтіння – купуйте штучну ялинку.
І нарешті, ще один варіант – екзотичний.
У деяких людей вдома в діжці, як домашня рослина, живе звичайний кипарис. Він близько метра у висоту, акуратненький і гарненький. І в Новий рік з лишком заміняє ялинку. Прикрашають його кулями, гірляндами, мішурою – все, як належить. І виходить це просто чудово.
До речі, виростити в діжці можна не тільки кипарис, але і ялинку. А в офісі можна нарядити самий звичайний фікус. Вийде екзотично і незвично. На Вашу ялинку прийдуть дивитися всі сусіди.
Очевидний мінус такої ялинки тільки один – за рік Ви звикнете до своєї рослини. У вигляді новорічної ялинки воно, звичайно, додасть Вам настрій і змінить атмосферу в домі, але не так, як справжня ялинка, жива чи штучна.
А плюси в наступному:
- Ялинка жива, але в той же час зрубана. Вона не загине, а тільки ще більше зросте до наступного Нового року.
- Вона не сохне і не осипається, зберігаючи гідний вид рівно стільки, скільки Вам потрібно.
- Не потрібно щорічно купувати ялинку, встановлювати її, підбирати їй місце.
- У поза новорічні дні така ялинка – прикраса будинку.
Висновок: якщо Ви любителі екзотики, Ваш будинок схожий на сад, Ви любите живу природу і все натуральне, і нехтуєте всім синтетичним і штучним – цей варіант саме для Вас. Купуйте зараз невелику ялинку в горщику – до наступного Нового року у Вас буде пристойне деревце.
У будь-якому випадку, якою б не була твоя ялинка, головне, щоб вона приносила радість. І щоб Ваше новорічне свято було веселим, а новий рік – щасливим, вдалим і плідним.