Якщо ви зробили вибір на користь штучної ялинки – це вже похвально. І навіть не так важливо, що саме послужило причиною таких міркувань практичність чи гуманність. Ви нічого не втрачаєте придбавши штучну новорічну ялинку, тому що найновіші розробки такої хвої максимально наближені до вигляду живих дерев.

Ялинки з штучної хвої в Ваших домах – це вагомий внесок у захист зеленої природи та лісів. Така покупка позбавить Вас від лишніх витрат та щорічних додаткових справ, як мінімум на 7 років. А найголовнішим має бути правильний вибір новорічного дерева, обдуманий і не спонтанний.

Вибирати головну ялинку Вашої домівки, потрібно ґрунтовно, з врахуванням покупки на довгі роки. Якщо подумати, то критеріїв для вибору штучної ялинки немає багато. Тільки три правила вибору ялинки, слідуючи їм Ви придбаєте не лише якісну хвою-ялинку але й красиву та ідеально красуню для Вашого житла.


 1. Перше правило – розмір та простір:
  • При виборі ялинки не звертайте увагу на найвищі та найширші варіанти. Та ялинка, яка в торговому центрі не має дуже великої висоти, або ширини, у Вашому домі може зайняти половину приміщення. Тому найкраще наперед продумати де і як Ви будете встановлювати новорічну ялинку.
  • Якщо у Вас квартира з стандартними параметрами, рекомендуємо ялинку висотою 1,5-2м. Якщо ж стелі вашої кімнати вищі, то звичайно що можна і купити ялинку більшої висоти. І неодмінно виміряйте площу того місця де стоятиме ялинка, щоб вона не зайняла надто багато простору.
  • Справа у тому, що є різні типи ялинок: одні штучні ялинки мають стандартні розміри, інші – дуже розлогі, а є і більш вузькі. Тому для гармонічного вигляду штучного дерева в кімнаті, краще наперед все продумати.
 2. Друге правило – це якість конструкції та хвої:
  • Сертифікат відповідності обов’язково надається до якісних штучних ялинок. Інформація про наявність або відсутність шкідливих домішок, обов’язково повинна бути зазначена на упаковці. Та навіть якщо всі потрібні знаки якості є, важливо прискіпливо оглянути ялинку.
  • Якщо на ялинці жорсткі голки, вони не повинні обсипатись, а якщо м’які повинні легко розпрямлятись та не заламуватись. Ще одним дуже важливим фактором являється пожежобезпека. Якщо Різдв’яна ялинка виготовлена з дорогого якісного матеріалу, горіти воне не буде, а просто плавитись. Це ні в якому разі не спричинить пожежі та повинно бути зазначено на упаковці. Можливий варіант виготовлення ялинок з просоченого паперу, виглядають вони ближче до натуральних але не довговічні.
  • Найкращим варіантом є ПВХ ялинка та сосна, виглядають такі дерева правдоподібно і до того ж вогнетривкі. Виготовляють їх найчастіше складними як парасольки або ж збірними, які кріпляться за допомогою шарнірів або гачків. Тому при виборі ялинки, зважайте на її конструкцію враховуюче місце зберігання. Щоб ялинка довго зберігалась найкраще помістити її в спеціальну сумку або картонну коробку у якій вона була придбана.
 3. Третє правило – візуальний та естетичний вигляд
  • Ваші особисті уподобання в цьому правилі на першому місці. Найголовніше вибрати ту ялинку яка до вподоби саме Вам. Білий, золотистий, червоний – це кольори якими можуть володіти штучні новорічні ялинки. Якщо Вам подобаються не стандартні рішення святкування Нового року, тоді це для Вас – ідіть та сміливо вибирайте. Але якщо ви полюбляєте традиційні ялинки, зеленого кольору то вибір може бути трохи складнішим.
  • Якщо ялинка штучна, це не означає, що вона виглядає не правдоподібно. Виглядають вони майже як живі і кольори їхні відповідно коливаються, від темно зеленого до світло зеленого. Різні і форми гілок ялинки і голки хвої.

Отже підсумуємо, щоб купити штучну ялинку не потрібно докладати багато зусиль, а от щоб вибрати… Враховуючи всі правила вибору ялинки вдало, поспішіть та придбайте своє святкове диво. А як же іще, Новий рік вже іде!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *