Світлодіодні фігури – це металічний каркас обтягнутий ПВХ плівкою коричневого кольору та світлодіодними гірляндами.

За рахунок плівки фігури мають прекрасний і неперевершений вигляд не тільки вночі коли світяться, а і в день. Це новинка в світі світлодіодних фігур. Вони застосовуються та установлюються на вулиці, біля ялинок, кафе, ресторанів, приватних будинків і т.п.

Матеріали з яких виробляються фігури мають високу вологостійкість, а це неодмінна складова вуличних прикрас. Завдяки своїй якості, вони з кожним днем набирають популярності. І все частіше можна побачити світлодіодні фігури як прикраси ландшафтного дизайну, які просто не можуть не тішити око перехожих, що неодмінно зупиняться поспостерігати за казковою красою.

Пасхальне Яйце. Кожному хочеться бачити своє місто унікальним. Для цього потрібно довго мізкувати, затрачати сили та свій вільний час. Пропонуємо полегшити вибір та зупинитись на світлодіодній фігурі «Пасхальне Яйце», яка ще й урізноманітнить вигляд населеного пункту. Винятковий дизайн, збірно-розбірна конструкція висотою 5м та шириною 3,2м, найякісніші Flash гірлянди та алюміній, додатково в середині фігури встановлено дерев’яний стіл з лавками. Ми сподіваємось, що цей витвір відобразить ефект, якого Ви добивались.

  • null

    Пасхальне яйце

  • null

    Пасхальне Яйце з кроликом

Світлодіодні фігури нашого виробництва оживають. Відтепер в нас можна придбати, новинку на ринку України,
динамічні фігури. Це означає що фігури можуть рухатись нагадуючи живих тварин, та притягувати ще більше захоплених поглядів.

Нова перетяжка для вулиці “Летючий Ангел”.