Світлодіодні іграшки

Новорічні та Різдвяні свята у великому місті, селищі або селі, в першу чергу, характеризуються та поєднуються з ялинкою зі штучної хвої. Вона неодмінно створить неповторне свято для небайдужих перехожих і збере навколо себе багато щасливих родин, які милуватимуться її красою. Та коли надходить ніч, коли не так добре видно форму ялинки, ні її прикраси, залишається в видимості тільки велика похмура конструкція – змінити це все можуть світлові гірлянди, мотиви, RGB кулі, «Метеоритний дощ» і світлові іграшки – це щось нове в сучасному світі декору для вуличних ялинок. При згасанні дня і вмиканні вогнів новорічної ялинки настає неповторне відчуття феєрії свята та казковості. Все світлодіодне оформлення бездоганно поєднується між собою та освітлює яскравим світлом все довкола, створюючи гармонію та феєрію свята. Зробивши вибір на користь світлодіодних іграшок, можете бути впевнені, що ялинка Вашого міста матиме унікальний та неповторний вигляд і запам’ятається всім на довго.

Світлодіодні іграшки нашого виробництва – це пластиковий каркас у вигляді зірки з вмонтованими світлодіодами, потужністю 24 V. Безпечні в використанні,  волого та морозостійкі, не нагріваються, яскраві та видно їх здалека, прикрашатимуть Новорічну ялинку Вашого міста ще довгі роки. Регулювати частоту мерехтіння Ви можете за допомогою спеціального контроллера, до якого підключаються світлодіодні іграшки, а також – вибирати вид освітлення).


Ми пропонуємо широкий вибір світлодіодних іграшок різних кольорів і форм, на будь-який смак. Не втрачайте можливості придбати таку новинку, яка вже заполонила ринки Європи і світу. Купуючи світлодіодні іграшки Ви здивуйте і порадуєте тисячі людей. Світлодіодні іграшки будуть прикрашати ялинку як вдень, так і вночі, що дуже вигідно та ефектно.