Світлодіодні мотиви

Якщо Ви дійсно бажаєте створити свято, яке запам’ятається всім і на довго, то обов’язково купіть надзвичайно красиві і яскраві новорічні прикраси – світлодіодні мотиви. Крім того, таким елементом декору Ви зможете прикрасити і освітити не тільки новорічну ялинку, але й інші похмурі з виду об’єкти – кафе, магазини, клуби.

Світлодіодні мотиви виготовляються з алюмінієвого каркасу (у формі зірки або сніжинки) на який кріпиться світлодіодний дюралайт – яскраве світлодіодне освітлення, яке гарантує безпеку від замикання і загоряння. Легкі, прості у використанні і монтажі, волого і морозостійкі, тому Ви можете бути впевнені, що такі прикраси будуть служити довго. Ялинка, прикрашена світлодіодними мотивами зачаровує своїм розкішним і яскравим виглядом. Ми завжди йдемо в ногу з прогресом і вдосконалюємось, тому тепер наші світлодіодні іграшки будуть неперевершено сяяти не тільки вночі, але і вдень. Металевий каркас обмотаний блискучою плівкою ПВХ білого кольору та в денну пору служитимуть як ялинкова іграшка, а в нічну –  як яскрава прикраса.

Зверніться до нашої компанії і найкращі кваліфіковані фахівці допоможуть підібрати світлодіодні мотиви за розміром, кількістю, кольором, формою, які найбільше підходять для Вашої ялинки і її розміру. Створіть незабутню і наповнену світлом Новорічну ніч і наступний рік також буде для Вас радісним, святковим і багатим яскравими подіями.