Надійною та ідеальною прикрасою Різдвяних свят є штучна вулична ялинка. Багато з нас напевне задавались питанням – з чого ж виготовляють штучні ялинки? В наш час та на сьогодні існує великий вибір продукції для виготовлення та установки вуличних ялинок, між собою відрізняючись як ціною так і якістю. Перед придбанням штучної красуні неодмінно поцікавтесь хто ж є виробником, тому що це напряму залежить від зовнішнього вигляду вашої красуні та безпеки відвідувачів свята.

При купівлі ялинки і бажанні заощадити, Ви можете потрапити на ялинки, виготовлені з неякісної сировини, наприклад поліпропіленової жилки або плівки, які можуть спалахнути і в мить згорітись, як феєрверк. Наші ялинки виготовлені з металевої основи і якісних полімерних матеріалів (плівка або жилка ПВХ-полівінілхлорид) італійського виробництва фірми MOPS, з якими ми співпрацюємо більше 8-ми років. Вони займають лідерські позиції по виробництву найбільш якісних і безпечних для здоров’я полівінілхлоридних матеріалів, на світовому ринку вже більше 20-ти років.

Тому вуличні ялинки, які ми пропонуємо довговічні, волого і морозостійкі, не горять, повністю пожежобезпечні (підтверджено сертифікатами санепідемстанції про якість продукції виготовленої за Європейськими стандартами). Також за виглядом дуже схожі на живі ялинки.

Компанія «Ялинка України» кожного року удосконалює своє виробництво висотних вуличних ялинок. Оскільки ми забезпечені високоякісними кваліфікованими працівниками, то можемо гарантувати останні тенденції продукції та її найвищу якість. При необхідності надаємо всі документи, сертифікати якості вироблених товарів. Наші клієнти на власні очі можуть побачити, як виробляються та формуються ялинки.

По проходженню всіх етапів на яких створюється хвоя, ми отримуємо прекрасні новорічні елементи штучної ялинки. Звернувшись до компанії «Ялинка України» ви без сумніву зможете обрати ту ялинку, яка найбільш Вам до вподоби та буде прикрашати місто або селище на протязі багатьох років.


Верстати для виготовлення хвої

Підприємство з виготовлення висотних штучних ялинок забезпечено якісним європейським устаткуванням, а працівники є справжніми фахівцями своєї справи.

У нас є всі документи і сертифікати, які підтверджують якість і надійність наших штучних ялинок. При бажанні, клієнти можуть відвідати підприємство і власними очима побачити з чого і як виготовляються наші ялинки.


Після проходження всіх етапів створення хвої, миотримуємо чудові новорічні елементи. Кілька прикладів наведені нижче.

Звернувшись до нас, Ви безсумнівно зможете вибрати якісну і красиву ялинку, виготовлену по всім європейським стандартам, яка буде прикрашати Ваше місто протягом багатьох років.