Надійний виробник, що цінить свою репутацію, такий як наша компанія, детально розповість Вам – що таке штучні вуличні ялинки вітчизняного виробництва та чим вони кращі зарубіжних аналогів. Наші фахівці допоможуть зорієнтуватись в термінології виробників – «каркасна ялинка» і «стовбурова ялинка» і т.п. Ми виробляємо, продаємо і встановлюємо.

  • Матеріал каркасу і стовбура – сталь
  • Матеріал хвоя-плівка та хвоя-жилка – ПВХ
  • Хвоя упаковується в картонні ящики, каркас та стовбур – в стрейч плівку
  • Колір – зелений

Переваги вуличних ялинок:

  • Штучна ялинка купується один раз і як мінімум на 5 років
  • Проста в збиранні та встановленні
  • Чітко зазначені висота та інші технічні характеристики
  • Стійка підставка-основа, яка не помітна та яку не потрібно вкопувати

Протягом періоду роботи у сфері виготовлення та постачання новорічних ялинок ми досягли певних успіхів і накопичили достатньо досвіду, щоб заявити: вуличні штучні ялинки нашого виробництва – це найкраща пропозиція на сьогодні.

Хвоя-плівка

тобто ПВХ – це матеріал який являє собою полівінілхлорид. Він відноситься до групи термопластів – пластика, який у вигляді сформованого виробу і надалі зберігає свою здатність до вторинної переробки. Головною особливістю матеріалу ПВХ є міцність. За властивостями він майже не піддається деформації та іншим механічним впливам. Ступінь міцності матеріалу залежить від будови макромолекул, а також від структури полімеру. Ця речовина характеризується як негорючий термопластичний матеріал. ПВХ має здатність витримувати великий температурний діапазон від -50 до +60 °С. Експлуатаційний термін може досягати 20 років. Крім того відзначимо, що за ці роки хвоя-плівка не втрачає своїх початкових якостей.

Хвоя-жилка

– це полівінілхлорид (ПВХ), з якого наша компанія виготовляє гілки сосни. Ялинки з цього матеріалу виглядають пишніше та краще ніж живі. Голки однакової довжини, колір – не відрізнити від живого дерева. ПВХ жилка не горить а тільки плавиться, витримує температуру від -50 до +60 °С. Високий термін експлуатації – 20 років. Головний критерій ПВХ це міцність та гнучкість, відсутність властивостей до деформації та найголовніше, хвою-жилку можна вторинно переробляти, що в свою чергу не дає засмічувати навколишнє середовище.